| MrCrazyBeat a întrebat:

Am instalat cs. 16 si vreau sa imi pun boti, dar nu pot. Nu joc pe server. Joc normal adica cu calculatorul. Vreau sa imi spuneti cum sa bag boti. Am dat acolo la comenzi si am scris add_bot si am vazut ca scrie unkown command. In alte dati, am mai jucat cs si nu trebuia sa descarc nimic de pe net, ci doar scriam acolo add_bot sau bot_add si imi bagam cati boti vroiam eu. Ce trebuie sa fac? Scuzati categoria... e cam vizitata.

Răspuns Câştigător
| glontz54 a răspuns:

Depinde ce cs ai! am avut 1. 6 standart si nu imi mergea acum am 1. 6 Bestial si imi merge. dai la joc nou alegi harta nr de boti si joci, dar mai bine joaca pe server e mult mai frumos

2 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Depinde ce versiune e cs-ul.Cs-ul are versiuni cu boti si versiune fara boti poti juca doar pe server.Descarca-ti Counter-Strike Romania V3 are si boti e misto bafta.

| Adrrean a răspuns:

Exista versiune de cs cu boti si fara, cauta una cu boti si descarc-o