| Mariusel999 a întrebat:

am jucat Skyrim V si am mai descarcat niste moduri, toate bune si frumoase pana am gasit niste moduri in care sunt niste insule si cand am folosit teleportarea sa merg in celelalte insule mi-a aparut pe margine in ceata iar in centru se vede mai clar si e naspa

link-ul de la imaginile cum imi apare in joc acum dupa ce am mers intr-o insula si cum ar trebui sa apara

http://steamcommunity.com/profiles/76561198150860829/scr eenshots/

daca dau sa contini inainte de a folosi teleportarea imi apare normal doar ca problema e ca diferenta de unde am salvat inainte de a intra in insulele alea este de 15 lvl si vreo 30-40 de misiuni

ce ar trebui sa fac sa pot vedea totul normal de unde am ramas.
va rog sa ma ajutati
Funda

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Acest joc are foarte multe moduri si unele dintre ele au erori.
Da jocul peste cap si de multe ori nu poti sa faci ceea ce vrei.
Oricum acest joc cand a aparut chiar si la cativa ani tot mai avea o groaza de buguri deci la moduri te poti astepta sa aiba si ele probleme

| Pantelimon01 a răspuns:

Incearca sa dezactivezi modurile