| Alextrick a întrebat:

vreau si eu mult mult de tot sa imi spuneti cum sa bag codurile la sims 2 castaway stories. Mentionez ca l-am descarcat nu cumparat. Daca aveti sims 2 castaway stories proabil stiti ca sunt 2 insule eu daca dau la insula cu palmieri cu de toate nu merge sa abg coduri ca nu imi apare casuta aia unde sa le bag dar daca dau la alta insula merge dar nu am case...Stie cineva cum pot baga sau de ce nu pot? DAU FUNDA MAREEE

1 răspuns:
| numildau a răspuns:

Eu cred ca e virusat. strange bani si iti poti cumpara unul original in care sunt sigura ca va merge