| caian a întrebat:

am loat mt2mondial acum 10 zile si am un cont lv 81. am vazut ca in ultimele 3 zile el nu se logheaz am stat cam 3 ore si am vazut ca nu se intampla nimic. Puteti sa-mi spuneti de ce va rog?

Răspuns Câştigător
| Angelo_5170 a răspuns:

Pai pe ce server joci, daca me new world, new world este ca si inchis, dar daca se va deschide se va deschide fara conturile voastre, pentru ca numai prin restart si prin stergerea caracterelor ar putea sa il repare, daca pe Astasia inseamna ca a fost atunci dar va mergebig grin, daca pe VIP ala e ca si mort! funda big grin