| VladGangstaBoy a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru!

Mi-am luat Call of Duty Black Ops si imi merge foarte prost si chiar mi se blocheaza jocul si nu mai pot face nimic!

PC-ul meu are urmatoarele configuratii:

Procesor AMD Athlon IIx2 24 cu 2. 80 GHZ, Windows 7 pe 64 beats

Placa video ATI Radeon HD 4300/4500 series de 1582 MO cu DX 11 si 3GB RAM

Eu zic ca ar trebui sa-mi mearga destul de bine pe medium macar fiindca am avut si Modern Warfare 3 si mi-a mers perfect!

Daca ati putea sa-mi spuneti ce sa fac v-asi ramane profund indatorat!

Daca exista ceva update-uri la placa video sau alte drivere va rog sa-mi dat si linkul de unde le pot descarca!

Cine da raspunsul cel mai folositor are Funda!

Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| neagumihai96 a răspuns:

Ar trebui sa micsorezi setarile la grafica. Pc-ul meu are aproape aceeasi configurare si imi merge bine cu anti analisingu la off, cu o rezolutie mai mica si cu texture detail la high, restul le lasi cum erau. Dar ar trebui sa faci si un update la placa video deoarece Black Ops necesita un calculator mai bun decat MW3, si stiu asta pentru ca am ambele jocuri. Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| VladGangstaBoy explică (pentru neagumihai96):

Da dar nu prea stiu cum as putea face update-ul la placa video, daca ai putea sa ma ajuti ti-as ramane dator!