| VladGangstaBoy a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru!
Mi-am luat Call of Duty Black Ops si imi merge foarte prost si chiar mi se blocheaza jocul si nu mai pot face nimic!
PC-ul meu are urmatoarele configuratii:
Procesor AMD Athlon IIx2 24 cu 2. 80 GHZ pe 64 beats
Placa video ATI Radeon cu DX 11 si 3GB RAM
Eu zic ca ar trebui sa-mi mearga destul de bine pe medium macar fiindca am avut si Modern Warfare 3 si mi-a mers perfect!
Daca ati putea sa-mi spuneti ce sa fac v-asi ramane profund indatorat!
Daca exista ceva update-uri la placa video sau alte drivere va rog sa-mi dat si linkul de unde le pot descarca!
Cine da raspunsul cel mai folositor are Funda!
Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| narcis14 a răspuns:

Daca ai directx11 incearca sa instalez directx9. Si de cat ai placa video? Trebuie sa o ai de cel putin 512mb ca sa iti mearga cat de cat.

| VladGangstaBoy explică (pentru narcis14):

Placa o am de 1582 MO!

| VladGangstaBoy explică (pentru narcis14):

Dar in legatura cu faza ca mi se blocheaza jocul ce as putea face?

| narcis14 a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

Placa video o ai de 1582 mo? Incearca sa iei directx9 de pe net si il instalezi apoi vezi daca iti merge.