| SergiuR a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am Windous XP pe computer si mi-am descarcat minecraft. Cand dau sa intru in joc mi se face ecranul negru 2 secunde cum se intampla si cand intri intr-un joc iar apoi mi se restarteaza computerul. Ma puteti ajuta? Dau funda din toata inima celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pot sa fie mai multe lipsuri dar si o defectiune a computerului.
Pot sa lipseasca: Adobe Flash Player si DirectX. Sunt gratuite pe internet si le instalezi.
Daca face la fel inseamna ca racirea este de bai. Trebuie cineva care se pricepe si sa vada despre ce-i vorba.