| xXxMooNxXx a întrebat:

Ajutor! dau funda!

Salut TPU am descarcat optifine pentru minecraft 1.4.6 l-am bagat in bin minecraft.jar dar cand intru in minecraft dau login si ramane ecranul negru (la joc). Va rog help me.

P.S: Stiti cum sa scap de lag in minecraft? sad

1 răspuns:
| xG0dLik3x a răspuns:

Pentru lag:daca joki pe server da`i campul de vedere pe scurt sau chiar mai mic. daca nu mai baga rami in calc

Nu este versiunea buna de optifine..Adica daca minecraft`ul tau este 1.46...si versiunea de optifine trebuie sa fie tot 1.46.
Sper ca te-am ajutat... FUNDA?puppy dog eyes