| Sfatosel a întrebat:

Am nevoie foarte mare de ajutorul dvs. Ma joc CrossFire Europe si am o mica problema. Cand intru pe joc imi apare : File is changed : W[2007] L[2]
crossfire.exe. Dar eu nu joc de multa vreme... nu joc cu hack sau alte porcarii. Intodeauna dupa ce imi apare asta trebuie sa dezinstalez CrossFire s-al instalez din nou. Deja devin plictisitor. Am facut chestia asta de vreo 10 ori si nu imi explic ce are. Dupa ce il re-instalez imi merge o vreme apoi iar imi apare acelasi lucru si ma scoate din joc. Va rog sunt foarte disperat chiar imi place jocul... ma poate ajuta cineva? va rog frumos. Dau FUNDA daca e.

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Poi, ce ai tu aici, poate fi o problema cu hardiscul, adica, hdd`ul tau avand erori poate pierde date, si de asta ar putea rezulta aceasta eroare, Dar tu mi-ai spus ca ai reinstalat jocul de mai multe ori ceea ce exclude aceasta problema. Alta problema este cu Regeditul, este baza de date a calulatorului, ceea ce produce erori in momentul in care are probleme, reinstaland jocul nu va rezolva problemele de genu, deoarece ele pot provine de la alte programe care schimba valorile anumitor fisiere, de aceea tu poti juca jocul o singura data! Incearca sa reinstalezi Windowsul. Succes.