| WhiteEvil37 a întrebat:

Buna Tpu...Am o dilema si cer parerea uniu bun jucator de cs sau a oricui poate sa imi dea un raspuns cat mai bun:
Am downloadat de curand un cs warzone, un fel de fake steam.Este foarte bun,dar nu ma pot obisnoi cu el, grafica, skinurile...etc.ideea e ca joc bine pe el!
Inainte aveam cs 16 varianta originala(1.6.1), default,jucam tot bine...Dar :"pe care sa-l joc?"Warzone se misca fine..., default trage fine,,, CE sa ma fac?

1 răspuns:
| TeddyPaul a răspuns:

Til poti face si pe ala 1.6 sa fie asa happy trebuie doar niste tutoriale, adaugi tu skinuri, un cfg bun si gata ai rezolvat...not so hard ^ _ ^, incearca pe youtube! hf