| Marin46 a întrebat:

Buna am o problema! Cand ma joc jocuri pe pc mi se misca greu cam orice joc chiar si dirt 2 care aveam grafica la maxim acum se misca greu si la medium
crying ce pot face sau de la ce poate fi chestia asta?

3 răspunsuri:
| Crysty1996 a răspuns:

Incearca sa scoti placa video sa o curati putin de praf si incearca acelasi lucru cu coleru procesorului nu sal scoti sal cureti de praf iar daca nu merge cred ca trebuie sa iti iei alta placa video si eu am patiti asa acum vreo 2saptamani dar am rezolvat-o in felul asta si cred ca aia ii si la tine ii acoperita de praf si nu mai merge la putere maxima si imi dai FUNDA?big grin

| Marin46 explică:

Ms am avut si eu tuneup dar versiunea mai veche si aveam pentru 30 zile mersi oricum

| unleashed68 a răspuns:

@cezar Nici o problemawinking mersi de funda oricum big grin Iti functioneaza mai bine compul acum?