| Adryanus94 a întrebat:

Am o intrebare cum se da la Counter Strike 1.6 : Band; Slay; Kick; Destroy., Trebuie un program ceva unde scriu toti pasi plss daca se poate cel mai pun si rapid FUNDA+ VOT

Răspuns Câştigător
| AdkVodka a răspuns:

Buna.Daca esti admin pe un server si ai gradele necesare pentru a efectua comenzile.Acestea sunt.Pe servere adminmod : admin_blind nume; admin_slay numele jucatorului; admin_kick numele jucatorului la adminmod nu cred ca exista destroy doar admin_ban numele jucatorului sau admin_banip.La amxmod sunt urmatoarele comenzi. amx_blind; amx_slay; amx_kick; si ca sa poti da destroy ii dai blind jucatorului si apoi slay este si o comanda pentru destroy dar nu pot sa o spun fiindca este cenzurata. Sper sa-ti fie de ajutor. Funda?

2 răspunsuri:
| GreenBlood a răspuns:

Nu
trebuie sa dai pe consola si dai aim_kik si pe urma scry numele cui vrei dar tr sa fii modelator
tr sa iti dea niste fisiere cel care a facut sv-ul
euasa stiu

| Jokeras a răspuns:

Nu. Iti trebuie admin, si daca il ai apesi butunul de sub esc : ~
Acolo vei scrie amx_ban
amx_kick Si tot asa.