| PasareaVerde a întrebat:

Buna TPU am o intrebare daca castig skinuri pe DrakeMoon pe CS:GO cum pot sa le bag in inventar... Pls dau fundaaaaaaaaaaa

3 răspunsuri:
| eduardooo a răspuns:

Foarte usor ca sa poti sa scoti skinuri-le va trebuii sa adaugi si tu minim 1$!
Baftahappy

| Botezatu_Fcsb_Marius_Gabriel_1992 a răspuns:

Pai trebuie sa ai skinuri de minim 1 $ intri la winnings pui trade url-ul tau, dai click pe iteme si click pe withdraw. atunci botul iti va trimite o cerere de trade. FUNDA?

| Adrian_Catalin_1994 a răspuns (pentru Botezatu_Fcsb_Marius_Gabriel_1992):

Dar cum bag url unde trebuie sa il pun?