| anghel99 a întrebat:

Am o intrebare deci vreau sa-mi iau o tableta nu stiu care e mai buna dintre astea doua? prima e de :MID 7inch tableta pc EPAD mid sistem de operare 2.3.4, flash player 10.
A doua tableta: 7 inch procesor 1.3 ghz memorie 512ddr3, hard 4 gb (se poate extinde pana la 34) sistem de operare 4.0.3 android ecran capacitiv (sticla) 5 way touch are wi fi g-senzor... si programe instalate din fabrica! atata tot despre ele mai mult nu am gasit funda cine e cel mai explicit si de ce! P.S scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| milinalexandru a răspuns:

Salut!
Eu zic ca cea de a doua tableta cea cu 4 gb ii mai buna ca si eu am una. Daca vrei sa ai net trebuie sa ai rutter or wairrells-(cred ca asa se scrie).

1 răspuns:
| anghel99 explică:

Pai am wirelles asa se scrie da mersi de raspunswinking