| Pisic1998 a întrebat:

Stiti cumva care dintre TABLETELE acestea sunt bune? Tableta Serioux VisionTAB S700 cu procesor Cortex A8 1.0GHz, 7 inch, 512MB DDR3, 4GB, Wi-Fi, Android 4.0, Negru/Alb. sau Tableta Serioux FasTAB S716 cu procesor Cortex A8 1.20GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, Wi-Fi, Android 4.0.3, Negru.
Daca nu este nicuna buna stiti vreuna? Am uitat sa mentionez la prima tableta :Sistem de operare : Android
Procesor : 1. 0GHz Cortex A8 Allwinner A13 ARM
Diagonala display : 7 inch
Rezolutie display : 800x 400 Capacitive Multi-Touch 5 puncte
Memorie flash integrata : 4 GB
Wireless : Da
Bluetooth : Nu
3G : Nu
4G : Nu
Camera WEB : In fata: 0.3 MP
Baterie : 2400mA 3.7V
CARACTERISTICI FIZICE
Dimensiune : 199 x 122 x 9 mm
Greutate : 300 g
Culoare : Alb
Negru
Garantie : 36 luni
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Barbati4Femei a răspuns:

Nu's prea bune, cauta pe eMAG unu cu 600 de lei e rezonabila.

| Pisic1998 explică:

Si daca nu este niciuna stiti vreuna care sa aiba si android, internet, sa pot descarca aplicatii si restul, cred ca ma-ti inteles, si sa fie la pret de 200-300 ron.Multumesc.FUNDA!