| George_S'Atat_1994 a întrebat:

Buna TPU..am o intrebare..eu joc counter-strike 1.6.
Si imi merge foarte lent..cand intru merge ok dar dupa.
Numai lag.ce sa fac? Am instalat alt cs si tot asa face..am dezinstalat si reinstalat iarasi cs..si tot asaface..va rog ajutati-ma.:3 dau FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| aLeXFotballClub a răspuns:

E un bug de "cs permanent" aceeasi probleme ca si la tine. Dupa o perioada o sa iti mearga ok. Daca nu rezolva cu rezolutica cs-ului adica 1280x720 da-o mai mica. Funda?

| alexutzzutauu a răspuns (pentru aLeXFotballClub):

Daca ai placa nVIDIA du-te la nVIDIA control panel 3d settings si dai pe ultima off

2 răspunsuri:
| alexutzzutauu a răspuns:

Daca ai placa nVIDIA dai la nVIDIA control panel dai la manage 3d settings si dai la ultima off