| Marley08 a întrebat:

am o problema cu jocul Counter Strike 1.6. Azi mi-am reinstalat windows-ul si dupa ce am terminat am vrut sa-mi instalez jocul happy Bun i-am dat run wtc etc si s-a instalat dar cand dau pe el imi da imaginea aia cu aia 2 politisti si dupa un timp imi da eroarea " Half Life is stopped working " m-am uitat pe net la tutoriale, am facut treaba cu "Proprietati" compability etc etc dar nu merge nici cum... ajutati-ma va rog!

FUNDAA PROMIT happy

Răspuns Câştigător
| Albert062000 a răspuns:

Daca ai incercat sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi la loc, dar nu a functionat... trebuie sa-ti descarci altul. Poti sa sa te iei dupa acest tutorial https://www.youtube.com/watch?v=I15jpiRSkcE. Ai link-ul in descriere pentru download

| Marley08 explică (pentru Albert062000):

Am incercat sa reinstalez si alte cs-uri, dar tot aceiasi problema... oare exista ceva drivere pentru jocuri? nividia?

3 răspunsuri:
| Albert062000 a răspuns:

Driver pentru. joc? Incearca sa descarci altul, e mai bine.

| Marley08 explică:

Am incercat sa reinstalez si alte cs-uri, dar tot aceiasi problema... oare exista ceva drivere pentru jocuri? nividia?