| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare foarte grava: mi-am facut server de counter strike 1.6 si nu stie un prieten de al meu sa intre pe server oare care ar fi problema: http://imageshack.us/photo/my-images/62/r9l.png/ va rog ajutati-ma ca sa am si eu un server de cs in sfarsit si sa poate sa joace fiecare:D multumesc

1 răspuns:
| NoSurender a răspuns:

Pai prietenul ala al tau are admin probabil si nu il lasa sa intre cu numele pe care are admin pentru ca are parola pusa trebuie sa scrie in consola la cs setinfo _pw "si parola" sau daca nu merge nici asa dai admin pe ip si merge sigur happy