| rooldw22 a întrebat:

Mi-am instalat si eu Counter Strike Source (CSS), mi-am facut toate optiunile etc. si cand intru pe un server, imi merge pana la sfarsit si apoi imi apare o eroare cum ar fi : http://uploadimage.ro/images/31047992128308718570.jpg
Stie cineva ce are? Funda :D

2 răspunsuri:
| Lowerr a răspuns:

Ai cumparat Jocul? Daca nu atunci nu poti intra pe servere.
Daca ai cumparat jocul Incearca asa
1. al doile click pe joc In STEAM
2. Click "properties"
3. Click "set launch options"
4. Baga comanda"-dxlevel 81" (fara ")
5. click "ok" Si inchide
6. intra in joc
7. daca tot nu merge baga comanda asta "-dxlevel 70"
sper ca e de folos happy

| rooldw22 explică:

Nu,nu l-am cumparat. Jocul e dupa aviara.ro, tot ce gasesti acolo merge, este functionabil numai ca eu nu stiu ce nu imi merge. Un prieten l-a luat tot dupa acelasi site, si chiar cu un pc mai slab decat al meu si ii merge fara probleme, se joaca pe servere diferite moduri. Astept alte raspunsuri. Iti multumesc oricum...