| iLovePizza51 a întrebat:

Am o intrebare legata de jocul Dead Island: Riptide, mai exact de serea de jocuri, dar in special Riptide.
1) Are OPEN WORLD (adica dupa ce il termini mai poti sa il joci sa te plimbi, sa omori zombie etc. Ca si in Assassin's Creed)
2) Are un STORY-MODE (adica o poveste, un lant de misiuni principale care se termina la un moment dat )
3) Are misiuni secundare (adica misiuni care iti pot oferi lucruri bonus sau ceva de genul)
Cam astea ar fi intrebarile mele desprea Dead Island Riptide. Sper sa-mi raspundeti cam mai detaliat la ele, nu de alta, dar vreau sa mi-l cumpar pe XBOX360 si vreau sa stiu cat mai multe de la cei care ati jucat sau macar cunoasteti ceva desprea acest joc. FUNDA! Multumesc anticipat.winking

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

E asemanator cu Far Cry 3, mergi cu masini, omori zombi, gasesti arme etc.