| nicu777 a întrebat:

FInd un fan a jocului assassin's creed Mi-am permis pe pc meu si assassin's creed 4 (black flag) dar jocu se termina la 45% si nu cam mai poti face misiuni doar secundare nu?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Ca sa ai 100%, pe langa plictisitoarele misiuni secundare de asasinare, trebuie sa gasesti toate porcariile raspandite prin joc, de exemplu scrisori, artefacte, comori si sa cuceresti toate fortaretele.

| nicu777 explică (pentru Catalion):

Pai e plictisitor fara o poveste cv

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA! Asa este, dar nu te mira ca toate sunt asa big grin

| nicu777 explică (pentru lpavel):

Of Imi imaginam cv mai multe povesti din trecutu lui nu doar poc ultima data i apare Fetita lui. Fara sa arate putin mai multa poveste din trecutu lui