| TheGamer a întrebat:

Mi-am facut si eu de curand un server de Metin2 pe hamachi. Eu pot intra pe el, mie imi merge, dar prietenii mei nu pot intra pe el, le da "Server indisponibil" sau "Eroare la conectarea la server". Imi puteti spune va rog frumos de ce si ce ar trebui sa fac sa poata intra si prietenii mei pe el? Va rog FRUMOS!

2 răspunsuri:
| Legendaru a răspuns:

Salut, spune-le la prieteni tai sa modifice la mc.txt sa scrie IP tau de la hamachi fara.100 la final. Bafta la joc.

| TheGamer explică (pentru Legendaru):

Am incercat deja. au pus si IP meu normal de la hamachi, si cu.100 la final, dar indiferent cum il pune tot nu le merge. Acelasi lucru le da si nu ii lasa sa intre pe server. stie cineva ce trebuie sa fac?