| NumeDeNumeXd a întrebat:

Am o intrebare pentru jucatori de transformice. Cum pot pune o parola pe o sala/vanilla astfel incat cand cineva incearca sa intre pe ea sa ii ceara parola respectiva? Dau funditahappy si Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Nu poti parola o sala oarecare cum ar fi vanilla, poti parola doar o sala cu numele tau, facuta de tine (ex.: /sala numeletau vanilla).
Dupa ce ai facut sala, scrie pe chat /pw parola (orice parola vrei)