| anonim230 a întrebat:

am o intrebare, stiu parola de la fb si as vrea sa o aflu parola de la adresa de mail respectiva. cum as putea face asta? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Nu ai cum, sunt două site-uri diferite. Dimpotrivă, dacă ai ştii parola la mail, ai putea afla parola la facebook, pentru că, dacă bagi parola greşită la facebook, te întreabă dacă ai uitat-o şi, răspunzând "da", ţi-o trimite pe adresa de mail...

| Agnes00 a răspuns:

Din pacate nu se poate afla parola de la mail prin intermediul facebook.

| Yppy a răspuns:

Nu ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti afla numai daca toate parolele sunt aceleasi, in rest totul ramane la locsorul lui.

| ozygz a răspuns:

Din pacate nu ai cum! Chiar daca stii parola de la fb nu are nici o legatura cu parola de la mail! daca ai uitat parola de la mail o poti recupera numai daca mai stii datele care le-ai pus cand ti-ai facut adresa! fb a fost facut cu ajutorul adresei tale da mail dar nu au nic o legatura in rest!