| Triggered_Valutza_1995 a întrebat:

am o intrebare pentru jucatorii de clash royale. Daca am peste 100 de coroane la clan chest este o sansa mare sa imi pice legendara? Vreau rasp!

2 răspunsuri:
| biancabiencutastwieu a răspuns:

Nu. De exemplu eu am facut puțin la clan chest și mi-a picat legendară dar acum o săptămână sau două și acum la clan chestionar ăsta adică la ăsta care a trecut eu am facut puțin și am primit iar legendară deci trebuie decât să ai noroc sper ca te-am ajutata

| usermario223 a răspuns:

Nu. legendarele vin la doua luni, daca ai o legendara deja va veni la doua luni, daca nu poate sa fie