| Andrei_Mihai_1996_1vyO a întrebat:

Sunt arena 7 pe Clash royale și nu am nici o legendara am deschis un super magical chest și nu mi-a picat când o sa imi pice ce aa fac?

9 răspunsuri:
| maxbio a răspuns:

Poti intra pe https://statsroyale.com/ si acolo vei vedea cand iti va pica urmatorul chest mai bun (legendary, epic, magical etc.)

| comyne a răspuns:

Eu aveam deja o legendara dar am primit super magical chest si nu avea legendar dar dupa putin timp mi-a picat din clan chest(am facut doar 5 coroane) ice wizard, deci e posibil sa iti pice ceva.P.S. si eu eram arena 7

| usermario223 a răspuns:

Daca, nu ti-a picat legendara sunt sanse foarte mari, sa-ti dea legendara de la un chest.

| Petcu_Alex_1993 a răspuns:

In Super Magical Chest sunt sanse de 63, 23℅ sa-ti pice legendara.
Tu ai avut ghinionul sa nimeresti un chest ghinionist, dar o sa ai mai multe sanse la legendara in chesturile viitoare ( free chest, crown chest, silver chest, etc)

| Sebastian_Sebi_1990_BjGz a răspuns (pentru Petcu_Alex_1993):

Sunt sanse de 63, 23% in arena 10 poate nu in arena 7.In arena 7 sunt de 43% sa iti pice legendara

| ciprianTPUBoss a răspuns:

Ai avut tu ginion si o sa iti pice din CC ( clan chest) o legendara 100% adica eu am avut SMC ( Super magical chest ) l-am deschis si nu mi-a picat legendara si dupa mi-a pucat din cc ( Clan chest ) si dupa a picat dupa inca vreo 300-400 chest-uri iar Smc ( super magical chest) nici din ala nu mi-a picat am fost nervos si am dat gems pe silver ( stiu greseala ) si mi-a picat princess happy PS : in arena 7!

| Liviu_Teodor_1999 a răspuns:

Sunt arena 5 si vreau sa ma creanga cineva

| Nitu_Matteo_Ionut_1990 a răspuns:

Eu vreau