| Voinea_Alin_1972 a întrebat:

Am o intrebare privind jocul "Need For Speed: Undercover". Vreau sa mi-l cumpar iar nu stiu daca merge cu privinta la Windows. Eu am Windows 7 ultimate iar pe unele site-uri vad ca este compatibil cu Windows Xp si Vista. Si nu stiu daca mi-ar merge.

Multumesc anticipat! Funda!winking

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Parerea mea este ca ar merge de ce nu? Tot windows folosesti ca si celelalte, eu spun sa ti-l cumperi si mai departe te voi ajuta eu cu anumite setari si iti va merge 100 %

1 răspuns: