| rynaqui a întrebat:

am o intrebare: stie careva cum sa pot schimba fonturile de la metin2 ro? de ex: metin.us are alte charatere(mai patrate, mai mari si mai neboldate)...
vreau sa schimb fonturile de la metin2.ro la metin2.us dar sa nu se schimbe nimic la interfata jocului, totul sa ramana la fel, doar fonturile sa se schimbe.
dau 3 funde

1 răspuns:
| nevastuicool4ever a răspuns:

Nunteleg ce vrei dar daca nu poti schimba metinu doar daca esti ga dar ga sunt englezi si nul prea schimba nici gm nul poate schimba