| SteauaBucuresti2012 a întrebat:

Am o intrebare urgenta la care caut raspuns de 3 zile : dati-mi si mie un metin2 100% pvp cu de toate la shop arme noi 2011-2012 ma rog sa fie noi faine la fel si cu armurile ca pe hammer dar nu el ca l-am juct deci sa fie 100% pvp si apropo va dau garantat funda metinul care merge si imi place si sa imi dati numele metinului si siteul! Multumesc! A si inca ceva daca il poti descarca doar cu megaupload nu dau funda pentru ca nu mai merge cu megaupload ca l; a inchis FBI! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Hammer metin2 e pvp, numai arme si armuri epice in shop si te da cu 1kkk de la inceput.
Download:

http://www.hammerm2.com/download.html

Mult noroc...

| S8N a răspuns:

Aaaa scuze nu am citit tot deci nu Hammer.