| vladbosul a întrebat:

Intrebare urgenta: dati-mi un metin2 super fain dar sa fie asa : sa te de-a lv 1, sa fie de totate la shoprui (neg. de arme arme lv 1-250 daca se poate) la fel si la ala de armuri,la neg. de diverse sa fie multe chestii,sa cresti repede, sa faci bani repede si cel mai important sa poti face magiule P cu ceva ( nu manual cu cati etc). Metinul care merge si imi place primeste funad+vot garantat! Apropo dati-mi si linkul pliz! Ms mult!

Răspuns Câştigător
| oOoIulianoOo a răspuns:

Vlad IAl pe asta Metin2Mage sunt arme pana la 250

5 răspunsuri:
| Victor7boy a răspuns:

Metin2 Evolution

| vladbosul explică (pentru Victor7boy):

Le-am jucat pe amndoua si le-am terminat (lv 250)

| vladbosul explică:

Da te rog linkul ca nu imi merge cand scriu metin2mage de fapt l-am jucat haha am 4 caractere de 250 da nu mai pot intra pe site te rog mult 1!

| oOoIulianoOo a răspuns:

Metin2Mage ie super cresti pana la 250 armele le plusezi pana la 250
IEste bine? dai funda?

| savuandrei2012 a răspuns:

Metin2 energy e modificat e super are arme de 65 +9 la mag si otel +9 intr-o zi am facut lv 90. lv maxim e 250 e unu care iti face magiile p cand ai lv 50 si cand ai lv 33 iti face magiile g fundita?