| AnonimaRo a întrebat:

Vreau sa ma apuc de minecraft dar imi da o eroare : "bad video card drivers! ----------------------- minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated opengl mode. this can usually be fixed by updating the video card drivers."... Ma puteti ajuta? Apropo placa mea video e de 512... De cat ar trebui sa fie?

2 răspunsuri:
| Th38Vi0laT0R a răspuns:

Nu ai nici-o problema cu placa video, doar ca nu ai driver-ul ei instalat. Spune-mi ce placa ai sa-ti spun ce driver iti trebuie big grin

| AnonimaRo explică (pentru Th38Vi0laT0R):

Ok de aici ma descurc. Nu stiam care e adevarata problema.