| yubireeterna a întrebat:

Buna TPU am o mare problema joc cs 1.6 pe steam si am intrat pe un sv sa joc joc bine si adminu mi-a facut ceva la cs de nu mai pot juca desi am steam merge greu cs si nu ma lasa sa intru pe nici un sv nici pe sv meu ca si eu am sv imi scrie cand incerc sa ma conectez ca conection to sv time out si sv meu e on si nici pe alt sv nu ma lasa e destroy? ca stiu ca la steam nu merge sa iei destroy plz hel cum sa scot chestia asta

1 răspuns:
| anonymos16 a răspuns:

Frate ai loat destroy reinstleaza cs si merge ca uns daca nu du-te an cs si faci asa
strikesi cauti conving si al stergi cand al gasesti si gata merge nu mai ai distroi