| StarMagda a întrebat:

happy

Am o mica problema.Deci,am instalat demo-urile jocurilor Tomb Raider Legend si Pirates of the Caribbean. S-au instalat dar imi apare pe desktop niste carti unde sunt jocurile.Cred ca siti si voi cartile.Prima e verde si dupa albastra si mov.Cand dau pe ele imi apare icoana(sau asa cred ca se numeste)si sus imi spune asa:Ad(iar cu acele carti ), Extract to(un fisier galben), test(un caiet albastru), view(o carte cu o pereche de ochelari, delete, find, wizard si info. Ce trebuie sa fac ca sa pot juca demo-urile.Adica sa le instalez ca sa pot sa le joc? Chiar nu stiu.

Multumesc mult happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Unde iti apar cartile acelea 3 da clik dreapta pe ele si clik pe extract to...numele fisierului! Apoi vezi ca o sa-ti apara un foder nou cu jocul pe care il deschizi si dai dublu click pe imaginea ISO adica iti arata numele jocului si are terminatia.exe ->de aici pornesti instalarea jocului! Bafta!