| amaranth a întrebat:

Cine se joaca tomb raider legend?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Eu ma joc... pot sa te ajut cu ceva? da-mi accept la id lionel_messi_yo

5 răspunsuri:
| Aero_7920 a răspuns:

Eu jucam... daca ai o intrebare punemi dar nu stiu sigur daca o sa stiu...super jocu

| Aero_7920 a răspuns:

Eu...super joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o intrebare pentru cei care jucau sau joaca tomb raider legend, am ajuns undeva unde este ca un fel d templu, cu vreo 4 custi, niste lanturi, si nu imi dau seama unde trebuie sa merg s trec, si este si ceva d genu ca un topogan di piatra cu ceva in mijloc dedesupt...va rog ajutati-ma

| AnaLove444 a răspuns:

Eu,eu,eu!
Apropo,daca iti place tomb raider, intra aici:http://laraslegacy.wikiforum.ro

| deutza1818 a răspuns:

Am si eu o intr...ma joc tomb raider. dar cu fac sa salvez unde am ramas? de exemplu ma joc si apoi vreau sa ies din joc si sa salvez? sau ajung la un pot unde trebuie sa il desfac din 3parti.si cand ma pun pe el trebuie sa cada dar acolo se termina jocu... dc nu merge sa ma mai joc?