| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU am o nelamurire am descarcat GTA IV si are 2 discuri de imagine ca setup. GTA IV 1 si 2 ele combinate au facut 9 GB adica GTA IV 1 - 4 GB si cel 2 de 5 GB. Observ ca dintr-o data brusc a scazut din 9 la 7.80 GB adica GTA IV 1 - 3, 57 GB si GTA 2 ca imagine are 4.22 GB ce se intamplat? L-a comprimat?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mai mult ca sigur sau nu, depinde de sursa. Poate-s algoritmii eficienti de vina, n-ai de unde sti pana nu incerci.

| Alex24444 a răspuns:

Daca ai AVG iti recomand sa l stergi, windows ul are deja windows defender, nu mai instalati anti-virusi de pe internet