| GeorgeOprea a întrebat:

Am luat azi Gta Samp.L-am instalat i-am facut imagine dar tot imi cere sa introduc cd-ul. Tin sa mentionez ca l-am descarcat o data, l-am instalat, am sters ce am descarcat si l-am downloadat iar pentru ai face imagine.Ce pot face?
Cand l-am descarcat a doua oara tot pe ala l-am descarcat big grin

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Salut, trebuie sa bagi crack-ul jocului care il poti gasi pe internet, odata descarcat crack-ul il dezarhivezi, si dai copy-paste la imaginea (icoana jocului) si, dupa o pui in folderul in care s-a descarcat jocul