| Manuela15 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema am avut o adresa de mes si nu stiu cum sa o recuperez am vrut sa schimb parola si am batut alte literele inloc de alea ce trebuiia puteti va rog sa ma ajutati sa o recuperez cumva va rog. FUNDA! Cu un program ca sa gasesc parola sau orce ce mar ptea ajuta va rog! multumesc

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca tu nu stii ce litere ai batut altcineva nici atat nu stie! Nu merge pe ghicite la recuperarea parolei! NU exista program de reguperare a parolei! Dar in emailuri te-ai uitat? Poate ti-au trimis cei de la Yahoo email cu noua parola care ai scris-o tu!

| vεηiη a răspuns:

Pai intri in yahoo messenger apoi vezi ca undeva jos scrie Forgot your password dai click si te trimite pe site-ul lor de recuperare a parolei si urmezi pasii de acolo... funda?