| Nicu_Stupariu_1993 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema...Aseara mi-am facut un cont nou de metin2explosion2 si am uitat numele straight face. Stiu parola emailu si toate alea dar am uitat pur si simplu numele.Cine imi spune cum pot face sa il recuperez?

2 răspunsuri:
| adrianyo1 a răspuns:

Pai ar trebui sa-ti verifici emailu ca trebuie sa-ti apara emailu cand iti spune bun venit si numele tau care l-ai pus in joc

| Nicu_Stupariu_1993 explică (pentru adrianyo1):

Mda problema e ca nu am primit emailu straight face si ca sa imi trimita din nou aia mailu de activare imi treuie numele