| eriksone20000 a întrebat:

Buna TPU

Am o problema am laptop Lenovo g580 si o casca de gameing cu 2 mufe una rosie si una verde (rosu microfon verde sunet) dar problema e ca laptopu are doar un loc pentru mufa si as vrea sa imi mearga si microfonu si sunetu de la casti... daca stiti cum sa fac sa mearga ambele va rog ziceti-mi.

Dau fundahappy (doar daca mergewinking )

2 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

NU nu are cum sa mearga. Doar sa asculti la casti si sa vorbesti la microfonul de la laptop.

| eriksone20000 explică (pentru Sebastian1996):

Dar la microfonul din laptop nu se aude de loc bine nu stii ce sa fac?