| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema cand vreau sa instalez league of legends sau orce alt joc da o eroare cam asa:Error 1606.Could not access network location /. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Verifica conectiune la net

| BarbosuB a răspuns:

Salut,
Ai conectiunea la internet rau conectata la pc, atunci cand acel joc(care necesita conectiune la internet) incearca sa se coneteze la reatea nu reuseste, iti recomand sa reinstalezi Network driverul

Asta e canalul meu de youtube, gameplay, comentarii, tot tacamu, da-ti o geana pe acolo, sper sa va placa
https://www.youtube.com/channel/UCyqGvjGHyZwhCU_eSgjc3Iw