| Timisoara2001 a întrebat:

Am o problema cu counter strike, cand intru in joc ma ma scoate afara fara nici o eroare am incercat toate felurile de cs si toate imi fac la fel.Cum fac sa imi mearga? Dau FUNDA! PS:Am windows 7.

3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Încearcă altă rezoluţie! Poţi seta 800x600?

| Timisoara2001 explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Cum pot sa imi schimb rezolutia daca nu ma lasa sa intru in joc?

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Timisoara2001):

Rezoluţia o poţi schimba din proprietăţile sistemului. De obicei în Windows 7 are opţiunea de schimbare a rezoluţiei în meniul din click dreapta la Screen resolution.