| Danut-mihai_Zapoi_1993 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu pc.la oei ce joc need for speed. daca il instalez si intru sa ma joc daca acelerez si virez dreapta sau stanga pentru cateva secunde ramane acelerat si virat.dc ma poate ajuta cineva cu un raspuns

Răspuns Câştigător
| extensa5620 a răspuns:

Eu zic ca poate e de la tastatura ta de la pc ca merge greu... Daca stii ca ai probleme cu windows-ul reinstaleaaza-l daca nu o fi de la tastatura? Sau de la portul USB funda? happy