| Alex2312 a întrebat:

Am o problema cu volanul meu de pc.Am jocul need for speed underground 2, iar cand ma plimb cu masina, vireaza un pic la stanga si cand vreau sa virez la dreapta, vireaza greu. Funda.
P.S:Volanul este Genius speed wheel 3 VIBRATION.

Răspuns Câştigător
| Snoopy001 a răspuns:

Trebuie sa-l calibrezi big grin.

Sper ca ti-am fost de ajutor, Funda?

| Alex2312 explică (pentru Snoopy001):

Poti sa imi spui cum fac asta?

| Snoopy001 a răspuns (pentru Alex2312):

Sincer habar, n-am deocamdata dar daca ma gandesc mai bine, tu ar fi trebuit sa instalezi volanul ca sa til citeasca daca nu poti sa-l calibrezi din optiunile lui incearca din ale jocului!

5 răspunsuri:
| dominyksk a răspuns:

Ai cd de instalare la el instaleaza driveru si acolo trebuie sa ai sa setezi volanu

| Alex2312 explică (pentru dominyksk):

Nu mai am cd de la el.dar o sa caut driver de pe net..ms oricum

| dominyksk a răspuns:

Ok