| EdiC a întrebat:

Buna TPU : am o problema cu pc-ul. deci sa incep. mi-am bagat windows xp si nu stiu de ce acolo la start nu imi apare butonul de run... oare cum il bag sau ce trebuie sa fac si nici task manager nu am cand dau ctrl+alt+del imi da eroare ceva cu task managerul este desable ceva de genu.
va rog ajutati-ma
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Problema este la Windows cred ca Windosul era unul piratat sau editat, dar un lucru stiu:
Run(Regedit) si Task Manager sunt dezactivate de Administrator.
Am asa sunt doua variante:
1 Un tutorial video:
2 Un fisier de reparare registre?

2 http://www.raymond.cc/......-by-virus/

1 http://www.youtube.com/watch?v=ysiemv_LRjA

Si m-au ajutat si pe mine:
Cel mai bun a fost numarul 2 este un program:Re-Enable 2.0
Este bun te ajuta sa iti repare aceste lucruri din sistem.

PS:Problema la tine este sa mai faci si tu o curatare prin sistem sau sa repari anumite lucruri cred ca acel Windows mai mult a venit cu defecte?
Aceasta eroare apare din doua lucruri:
-Virusi
-Instalarea Windows

Mult Succes!

| SinevaIonut a răspuns:

Incearca sa restartezi pc-ul ori vorbeste cu un specialist cel mai bine