| camon12 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rog am o problema la task manager cand dau alt+ctrl+del imi apare task managerul dar nu imi apar alea de sus imi dispar
cele de sus aplications proces imi dispar nu stiu cum sa le aduc inapoi poate o fi vreun registru ceva Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Poate ai apasat dublu-click pe fereastra si n-ai realizat efectul. Se intampla oricui. Apasa dublu-click inca o data pe fereastra. Dupa cum "suna" problema ta...cred ca asta e banala solutie.

1 răspuns:
| camon12 explică:

Pai nu inteleg pe ce fereastra?