| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU! Am o problema cu tastatura mufa este conectata imi arata ca este bagat dar pc nu imi este conectat [eu am scris pe acum pe tastatura vituala [run=osk]]cum pot face sa mi mearga l-am scos odata mufa ca trebuia curat tastatura sicand am deschis pc nu mai mergea deloc nici de la tastatura nici dela mouse.
Am un mouse de rezerva cu usb si merge dar tastatura lol.
Tastatura am de un an si mergea perfect pana azi, n-are probleme cu tevile dela mufa sunt toate drepte vreau sa gasesc o cum sa repar tastatura.
M-am gandit sa cumpar un conector usb.
http://www.bespecial.ro/......710-p.html
Dar vreau mai intai daca este o solutie si e are pc de nu mai merge mufele? FUNDA MARE URGENT UN RASPUNS?

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Folosesc tastatura cu mufa ps2 mergea bine dupa aceea nu stiu de ce nu merge si nici la mouse mufele alea 2 nu merg dintr-o data ajutor.