| XatomisX a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa imi schimb cercelul vreau acest gen ce mai imi puteti recomanda mersi :X :* http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Cercei-Otel-inoxidabil -453-p.html

3 răspunsuri:
| DhEnNu a răspuns:

Heii! Buna eu iti recomand noua moda 2012- 2013. Te intrebi de unde stiu? Pai la mine in oras este o casa de moda sa zicem si iti da un catalog si iti zice totul. Mda sa trecem la subiect. Cel mai nou in 2012 se poarta cerceii in urege, buric etc cu diamante [ bilute ] nu neaparat diamant cercel sa fie! Dar sa ai grija sa nu se fac urat!
Ca asa sunt unele x_x!
CUm am zis se poarta cercei cu bilute sau cercel cen cerc dar mic nu mare.
Si sa nu uiti sa nu iai culoarea verde e foarte urat!
Bafta!

| XatomisX explică (pentru DhEnNu):

Eu caut doar genul ala de sus nu sunt cocalar nu sunt manelar sau alceva am pierce dar vreau si cercel sunt rocker deci alceva nu mi se potriveste

| djfanta23 a răspuns:

Iti recomand sa iti iei unu' de argint, pentru ca aurul face rau la piele... cel putin asa stiu.