| gamerulyonutz a întrebat:

Am o problema cu un joc,GTA V nu-l gasesc ca sa-l descarc da sa fie si bun, Va rogg frumoss dati un site in care sa aiba jocul original,dar sa nu fie rar cu parola sa fie iso cu instalarea sau direct instalarea sau tot jocul, cine imi da site si dupaacea il descarc,daca nai rar, ii iso, si are instalarea dau, FUNDA! Multumesc

4 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Nu te supara, dar raspunsul anterior are dreptate...inca nu a aparut. Poate ai gresitla formularea intrebarii(in loc de GTA V, poate ai vrut sa scrii IV). Nimeni nu-i perfect!

Sper ca te-am ajutat

| yooleonard a răspuns:

Bah tu esti prost, GTA 5 nu a aparut, citeste si tu pe net Date Release
va aparea prin ianuarie-2013.

| gamerulyonutz explică (pentru yooleonard):

In primul rand prost esti tu si in al doilea rand, eu macar stiu sa-mi fac jocuri
cand iti descarci si il termini call of duty blanck ops 2 si iti mere fara probleme ma anunti, am gasit multe iso cu gta 5 dar la instalare imi da parola pentru joc original...

| yooleonard a răspuns:

Sunt de acord cu Alex1997funwinking