| aNdyQQ a întrebat:

Am o problema la CS.Cand intru pe steam sau Non-Steam si incerc sa ma conectez pe un server, imediat cum dau enter la server din consola se blocheaza.Adica imi apare la sageata de la mouse acea clepsidra si nu se intampla nimic.Se blocheaza pur si simplu.Nu se incarca deloc.La fel si daca il bag la favorite.Nu stiu ce sa fac.Dau funda la cel care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| ReDoNe2910 a răspuns:

Pai daca l-ai bagat la favorite dai pe el de multe ori.

| aNdyQQ explică (pentru ReDoNe2910):

Nu intelegi ca imediat ce dau sa intru se blocheaza tot cs-u? Il inchid dupa prin CTRL+ALT+DELETE.