| sNNapLe a întrebat:

Am o problema la fifa 2012 l-am instalat tot si cand intru imi da o eroare cu : The program can`t start because d3dx9_41.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem. Am descarcat d3dx9_41.dll dar tot asa zice ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Cheesewithme a răspuns:

Poti cauta.dll lipsa si-l pui in folderul jocului, intri pe dll-files.com si cauti fiserul d3dx9_41.dll il tragi si gata

| sNNapLe explică (pentru Cheesewithme):

Exact asta am facut dar nu merge

| Magnifico a răspuns (pentru sNNapLe):

Ai incercat sa ii pui un crack sau sa-l schimbi pe cel actual? thinking